Her zaman neşelendiren Kobra Murat bu defa üzdü

Hayranlarından dua ve helallik istedi! Kobra Murat ölüm tehlikesiyle ameliyata alındı…

SON DAKİKA: Kobra Murat’tan kötü haber! Eğlenceli roman şarkıları söyleyerek kendini Türkiye’ye tanıtan, kendine has kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler bu defa üzdü! Belçika’dan dönerken uçakta aniden karnında bir patlama hissettiğini dile getiren ‘Kobra Murat’ Murat Divandiler soluğu hastanede aldı. Ölüm tehlikesi olan bir ameliyata gireceğini hasta yatağından duyuran Kobra Murat sevenlerinden dua ve helallik istedi. Kobra Murat’ın hastalığı ne? Kobra Murat’ın son sağlık durumu… İşte son dakika haberin ayrıntıları…

Şov dünyasının eğlendiren simlerinden Kobra Murat Belçika dönüşünde soluğu hastaneden aldı. Durumu acil olan Kobra Murat ölüm tehlikesiyle ameliyata alındı. Eğlenceli roman şarkıları söyleyerek kendini Türkiye’ye tanıtan, kendine has kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler ameliyattan önce sevenlerinden helallik istediği bir paylaşım yaptı.

KOBRA MURAT’IN HASTALIĞI NE?

Kobra Murat’tan kötü haber! Eğlenceli roman şarkıları söyleyerek kendini Türkiye’ye tanıtan, kendine has kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler bu defa üzdü! Belçika’dan dönerken uçakta aniden karnında bir patlama hissettiğini dile getiren ‘Kobra Murat’ Murat Divandiler soluğu hastanede aldı.

Kobra Murat paylaştığı videoda, “Buradan bir açıklamada bulunacağım. Belçika Gent’den gelirken uçakta aniden karnımda bir patlama oldu. Ambulansla beraber direkt Balat’a hastaneye geldik. Tetkikler yapıldı. Maalesef bağırsağım çatlamış.

Şimdi beni ameliyata alacaklar. Bu ameliyat süreci 1 ay sürecekmiş. Hepinizden helallik istiyorum. Hepinizden dualar istiyorum. Şuana kadar sizleri eğlendirdim. Her zaman oynadık, güldük ve güzel günler gördük. Dualarınızla Allah devamını getirsin inşallah. İyileşme sürecinde de gidemediğim işlerin bütün ücretleri geri ödenecektir.

Hakkınızı helal edin. Doktor yüzüme ameliyatımın bayağı ağır geçeceğini söyledi. Ölüm tehlikesi olan bir ameliyat. İnşallah dualarınızı bekliyorum.” ifadelerine yer verdi.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register