Karacabey’e yeni spor tesisleri müjdesi

Karacabey’e yeni spor tesisleri geliyor

Karacabey Belediyesi, ‘sportif kent’ hedefiyle, ilçede 7’dn 70’e sporun
yaygınlaştırılması için çalışmalarını sürdürürken, kente yeni spor tesisleri
kazandırmaya da devam ediyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde Ankara’ya
gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak
ile bir araya gelirken, “Spor Toto vesilesiyle, bakanlığımız kanalıyla Karacabey’de
yapılacak yeni okçuluk salonu ve 3 halı saha hayırlı olsun” dedi.

Karacabey Belediyesi, ‘sportif kent’ hedefiyle, ilçede 7’dn 70’e sporun yaygınlaştırılması için çalışmalarını sürdürürken, kente yeni spor tesisleri kazandırmaya da devam ediyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile bir araya geldi.

Görüşmelerde; Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa
Milletvekilleri Mustafa Varank, Osman Mesten, Müfit Aydın, Refik Özen, Ayhan Salman, Mustafa Yavuz, Ahmet Kılıç, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yatırımlar ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin ve AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan da yer aldı.

Gerçekleşen görüşmede Başkan Özkan, Karacabey’de bakanlığın katkılarıyla yürütülen projeler hakkında bilgi vererek, desteklerinden ötürü Bakan Osman Aşkın Bak’a teşekkür etti.

“Sportif faaliyetlerde çalışmalarımız artarak devam edecek”

Özkan ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Spor Toto vesilesiyle, bakanlığımız kanalıyla Karacabey’de yapılacak yeni okçuluk salonu ve 3 halı saha hayırlı olsun. Karacabey’in her alanda olduğu gibi sporda da atak yaptığını, geçmiş yıllara nazaran sporda bir devrim gerçekleştiğini, futbolda, voleybolda, basketbolda, teniste ve güreşte güzel çalışmalarımız olduğunu ve tesisleşme noktasına da büyük önem verdiğimizi, altyapıyı bundan sonraki yıllarda daha da önemseyeceğimizi ifade ederek, destekleri için sayın bakanımıza teşekkür ettik. Bakanımız Sn. Bak da bu yapılan çalışmalar dolayısıyla bizlere teşekkür etti. Karacabey’i yakından takip ettiğini ve her zaman Karacabey’in bu çalışmalarında yanında olacağını ifade etti. Karacabey Belediyesi olarak, büyük önem verdiğimiz sportif faaliyetlerde çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

Özkan ayrıca bu görüşmelerde katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register