Karacabey’de spora tam destek: 7’den 70’e ‘spor vadisi’ Karaca Park’a akın ediyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın ilçede spora olan desteği her anlamda devam ederken, spor vadisi olarak inşa edilen Karaca Park Spor Tesisindeki çalışmalar da ilçe halkının yoğun ilgisiyle aralıksız sürüyor.

Üç yüz bin metrekarelik devasa bir alana sahip olan Karaca Park, içerisinde çok amaçlı spor salonlarını, okçuluk çadırlarını, futbol sahalarını, yürüyüş parkurlarını, bisiklet parkurlarını bulundurarak vatandaşın büyük ilgisini kazandı.

Sporun ve sporcunun kenti Karacabey’de yeni spor yatırımları ilçe halkının da büyük ilgisine sahne oluyor.

Özellikle gençlere sporu sevdirebilmek ve yeteneklerini geliştirebilmek adına yıllardır çalışan Karacabey
Belediyesi, aynı zamanda sporcuları servislerle evlerinden alıyor, spor yaptırıyor ve evlerine geri bırakıyor.
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın ilçede spora olan desteği her anlamda devam ederken, ‘spor vadisi’ olarak inşa edilen Karaca Park Spor Tesisindeki çalışmalar da ilçe halkının yoğun ilgisiyle aralıksız sürüyor.

Başkan Ali Özkan’ın 2014 yılında göreve geldiğinde spor alanında ilçede sadece 1 branş varken, Karacabey
Belediyespor, bugün 22 branşta ilçe halkına hizmet veriyor.

Karacabey Belediyespor, çok sayıda spor branşının yanı sıra çeşitli alanlarda ödüllere de ev sahipliği yapıyor.

Karacabeylilerden yoğun ilgi görüyor

Karacabey Belediyesi, Karacabeyli vatandaşları çeşitli sporları ve kültürel etkinlikleri yapabileceği devasa alanı Karacabeylilere kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Üç yüz bin metrekarelik devasa bir alana sahip olan Karaca Park, içerisinde çok amaçlı spor salonlarını, okçuluk çadırlarını, futbol sahalarını, yürüyüş parkurlarını, bisiklet parkurlarını bulundurarak vatandaşın büyük ilgisini kazandı.

7’den 70’e her gün binlerce kişi, spor faaliyetleri için Karaca Park Tesisine akın ediyor.

Sporda devrim

İlçede spor konusunda adeta devrim yaptıklarını vurgulayan Başkan Ali Özkan, “Şu anda Karacabey Belediyespor tesislerinin yanında hayata geçirdiğimiz bu salon, ilçede sporun ikinci merkezi haline geldi. Karacabey Belediyespor Kompleksleri, profesyonel futbolcularımızın olduğu gibi amatör sporcular ve spor yapmak isteyen vatandaşlarımız için de bir spor merkezi haline geldi. Karacabey’de sporu toplumun her kesimine sevdirme odaklı çalışmalarımız ne mutlu ki güzel sonuçlar veriyor. Spora olan ilginin her geçen gün daha da artması hepimizi mutlu ediyor. Bu konuda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register