Karacabey Belediyesi’nden bedensel engelli Enes için özel hizmet

Karacabey’in Emirsultan Mahallesinde yaşayan Özkara ailesinin bedensel engelli oğulları Enes’in akülü tekerlekli sandalye hayalini, bir hayırseverin desteğiyle birlikte Karacabey Belediyesi gerçekleştirdi. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özkara ailesini ziyaret etti.

Karacabey Belediyesi, ilçede sosyal belediyecilik anlamında örnek çalışmalara imza
atarken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da çeşitli sosyal ve farkındalık çalışmalarına katkı sağlamaya
devam ediyor.

Karacabey Belediyesi, Karacabey’in Emirsultan Mahallesinde yaşayan Özkara ailesinin bedensel engelli oğulları Enes’in akülü tekerlekli sandalye hayalini, bir hayırseverin desteğiyle birlikte gerçekleştirdi.

Özkan’dan Enes’e ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özkara ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Ali Özkan, bir hayırseverin yardımıyla alınan akülü tekerlekli sandalyeyi doğuştan genetik bir hastalık sebebiyle bedensel engeli olan Enes Özkara’ya hediye ederken, Enes ile yakından ilgilendi.

Oğullarının genetik bir hastalık sebebiyle zamanla yürüyemez, konuşamaz duruma geldiğini belirten Özkara ailesi, Başkan Ali Özkan’ın ziyaretinden çok mutlu olurken, “Başkanımız her yere yetişmeye çalışıyor, Allah razı olsun. İyi ki başımızdasınız. Destekleriniz için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan gerçekleşen ziyarette, Belediye Meclis Üyesi Arzu Uray da Başkan Özkan’a eşlik etti.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register