Başkan Özkan’a anlamlı ziyaret

Karacabey Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma Eğitim ve Spor Derneği Başkanı Cavide Sayyat, Belediye Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirdiği ziyarette, bu ziyareti özellikle seçimlerden önce yapmak istediklerini belirterek, “Önümüz seçim. Ne olur, kim seçilir bilmiyoruz. Ancak bizler sizi her zaman ‘engelli dostu başkan’ olarak hatırlayacağız” ifadelerine yer verdi.


Sayyat, görev süresi boyunca derneğe ve üyelerine gösterdiği maddi manevi desteklerden dolayı tüm engelli vatandaşlar adına Başkan Özkan’a teşekkür ederken, Özkan da “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyetle yolumuza devam edeceğiz” mesajını verdi.

Karacabey Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma Eğitim ve Spor Derneği Başkanı Cavide Sayyat, önceki gün Belediye Başkanı Ali Özkan’a anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Sayyat, görev süresi boyunca derneğe ve üyelerine gösterdiği maddi manevi desteklerden dolayı tüm engelli vatandaşlar adına Başkan Özkan’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde 3 Aralık Dünya Engeliler Günü kapsamında Karacabey’de Şükran Yemişçioğlu Kültür
merkezinde düzenlenen geceye Karacabeyliler yoğun ilgi göstermişti.

“Taleplerimizi hiçbir zaman geri çevirmedi”

Gecede sahne alan Bursa Karacabeyliler Derneği Türk Sanat Müziği Korosunun konseri ise büyük beğeni toplamıştı. Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen gecenin her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe halkı
tarafından beğenildiği ve sahip çıkıldığını belirten Dernek Başkanı Cavide Sayyat, “Başkanımız, bu zamana dek dernek yararına veya üyelerimizin doğrudan talepleriyle ne zaman başkanımıza gelsek bizi geri çevirmedi. Her fırsatta bizleri ağırladınız, dinlediniz ve destek oldunuz. Bizler hem geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katkılarınızdan dolayı hem de görev süreniz boyunca derneğimiz üyelerine gösterdiğiniz özel ilgiden dolayı teşekkür etmek için bu ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

Sayyat, bu ziyareti özellikle seçimlerden önce yapmak istediklerini belirterek, “Önümüz seçim. Ne olur, kim
seçilir bilmiyoruz. Ancak bizler sizi her zaman engelli dostu bir başkan olarak hatırlayacağız” ifadelerine yer verdi.

“Aynı hassasiyetle yolumuza devam edeceğiz”

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da bu anlamlı ziyaretten duyduğu derin mutluluğun altına çizerek,
“Bizler, söylediğiniz gibi derneğinizin tüm üyelerine karşı son derece hassas ve onlar için de yaşanabilir bir
Karacabey için çalıştık. Düzenlemelerimizde, kararlarımızda, daime sizleri de düşünerek hareket ettik. Şimdi bunların karşılığında sizlerin bu anlamlı ziyareti gerçekten bizlere büyük mutluluk yaşattı. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyetle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register