Ali Mollasalih, Yıldırım Belediye Başkan aday adayı

AK Partili Ali Mollasalih, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

AK Partili Ali Mollasalih’in açıklaması şöyle;

“Türkiye’mizi; küresel siyasetin merkezi yapan ve kararı merak edilen ülke durumuna getiren, uluslararası alanda izlediği politikalarla dünyaya damgasını vuran, barışa öncülük eden; AK Parti belediyeciliğiyle Türkiye’yi tanıştıran ve kentlerin kaderini değiştiren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız yolda, Türkiye Yüzyılı hedefine ilerliyoruz.

Bu kutlu yolculukta;

Türkiye’mizin dördüncü büyük ili Bursa’mızın ikinci büyük ilçesi Yıldırım’ımıza hizmet etmek istiyorum. Yıldırım’ın makus talihini değiştirip, hem sosyokültürel olarak, hem de günlük yaşamıyla modern bir ilçeye dönüşmesi için hazırladığım projeleri, Cumhurbaşkanımızın desteğiyle var gücümle uygulamaya hazırım.

İmarı düzenli, sosyal yaşamı gelişmiş, tarımdan sanayiye üretimi güçlü, ticareti bereketli, yaşayanları mutlu bir Yıldırım hedefliyorum.2019-2021 yılları arasında Belediye Başkan Yardımcısı olarak hizmet ettiğim Yıldırım’dan belediye başkan aday adaylığı müracaatımı yaptım. 25 yıllık siyasi hayatımda önceliğim samimiyet, doğruluk, dürüstlük, mütevazilik ve sorun çözmek oldu. İmâm-ı Gazâlî’nin dediği gibi ‘Tecrübe aklın hocası, düşüncenin de rehberidir’. Çıktığım yolda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.

Bu düşüncelerle, AK Parti’nin Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı olmaktan onur duyuyorum.

Saygılarımla.

Gayret bizden,Tevfik Allah’tandır..”

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register