AK Parti Bursa ilçe belediye başkan adayları 31 Ocak’ta açıklanacak

AK Parti’nin Bursa ilçe belediye başkan adayları ile ilgili süreçte sona gelindi. Bugün açıklanması beklenen Bursa ilçe belediye başkan adayları isimlerinin 31 Ocak Çarşamba gününe ertelendiği öğrenildi.

Edinilen kulis bilgilerine göre, bugün açıklanması beklenen AK Parti Bursa ilçe belediye başkan adayları 31 Ocak Çarşamba gününe ertelendiği öğrenildi.

AK Parti’nin 30 Ocak Salı günü Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyuracağı seçim beyannamesi programı için Bursa’dan milletvekilleri ve 4 isim davet edildi.

AK Parti Bursa’da Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gemlik, İnegöl, Harmancık, Keles, Orhaneli, Orhangazi ilçelerinden adayların netleştiği, Büyükorhan, İznik, Karacabey, Kestel, Nilüfer ve Gürsu’da ise son anket sonuçlarından sonra Salı günü netleşeceği, 31 Ocak Çarşamba günü açıklanacağı belirtiliyor.

AK Parti’nin 30 Ocak’ta Ankara’da duyuracağı seçim beyannamesinin ana omurgasını dirençli şehirler oluşturacak.

Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik adı ile hazırlanan seçim beyannamesi 8 ana başlıktan oluşuyor:

AK Parti Yerel Yönetim Vizyonu, Katılımcılık, Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik, Dirençli Şehirler, Türkiye Yüzyılı’nda Şehir ve Çevre, Toplumsal Refah Öncelikli Şehir Ekonomileri, Huzurlu ve toplumsal yapı için Duyarlı Sosyal Belediyecilik, Kültür Üreten Şehirler, Hizmet ve Eser Belediyeciliği.

AK Parti Bursa’da tüm adaylarla 5 Şubat Pazartesi günü seçim startını verecek.

0 Yorum

Yorum Yap

Login

Hoş geldin! Hesabınıza giriş yapın

Beni Hatırla Şifreni mi unuttun?

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Lost Password

Register